+420 603 582 618

Levné elektromotory a převodovky KASTE

Jednofázové a třífázové elektromotory - KASTE

Nabízíme jednofázové a trojfázové, nízkonapěťové, asynchronní elektromotory s kotvou nakrátko o výkonu od 40 W do 30 kW a frekvencí 50 Hz. Elektromotory nabízíme pod vlastní registrovanou ochrannou známkou KASTE. Katalogové produkty pod obchodním názvem KASTE jsou vyráběny formou tzv. Privat labelingu pro společnost VERAN s.r.o. s ohledem na co nejlepší poměr ceny a kvality dle mezinárodních standardů. Provedení elektromotoru je v hliníkové nebo litinové kostře, izolační systém třídy F a kryti IP 55. Elektromotory jsou vhodné pro zapnutí na přímo nebo přes frekvenční měnič KASTE s možností regulace otáček. Při nákupu elektromotoru využijte slevu na frekvenční měnič KASTE.

Objednávejte v našem e-shopu, telefonicky 603 582 618 nebo e-mailem veran@veran.cz Standardní typy elektromotorů a převodovek doručíme do 24 hod.

 

Šnekové , čelní a elektropřevodovky - KASTE

Nabízíme šnekové a čelní převodovky pod obchodním názvem KASTE. K uchycení mají převodovky čtyři hrany nebo patku pro všestrannou montáž. Elektropřevodovky s dutou vstupní hřídelí s přírubou B5 a B14 jsou osazeny elektromotory KASTE nebo samostatně dle Vašich požadavků. Převodovky mají nízkou hmotnost (slitina hliníku), samosvornost, bezhlučný provoz a jako náplň je použitý syntetický olej bez nutnosti výměny.

 

Doprava zboží - balné zdarma, doprava u vybraných produktů zdarma nebo příspěvek na dopravu!

Naše zboží zasíláme osvědčenými dopravci případně vlastní dopravou. Zásilka je zajištěna proti poškození + balné zdarma. Zásilku odesíláme ihned po přijetí objednávky. U většiny produktů máme poštovné zdarma nebo přispíváme na dopravu.

 

Pokud si nevíte rady s výběrem elektromotoru, převodovky nebo frekvenčního měniče - potřebujete zajistit nejlevnější dopravu našeho zboží, pište  na  veran@veran.cz  nebo volejte 603 582 618.